ЗВЕРНЕННЯ ГЛАВИ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ НА УКРАЇНІ

До Духовенства, осіб Богу посвячених та вірних в Україні

З нагоди наближення І Всеукраїнського Євхаристійоного Конгресу

Божий люд, що зветься Христовою Церквою, скеровує свою увагу, думки та серце до небених висот, вдивляючись в Месію, який після перемоги над смертю здіймається угору (Ді.1,9-11). Йдучи до «свого Отця й Нашого Отця» (Йо.20,17), Спаситель не покинув нас в людській недолі і не залишив нас сиротами (Йо.14,18). Як і обіцяв, Він є на землі в своїй Церкві «по всі дні аж до кінця світу» (Мт.28,20), а саме в літургійних діях, особливо в євхаристійних постатях. Таким чином прославлений Ісус, попри те, що вознісся на небо, є присутній у кожній миті історії, тобто є поруч з кожною людиною. 
Вже протягом багатьох тижнів Римсько-Католицька Церква в Україні підготовлюється до особливого свята сакраментальної присутності Ісуса посеред свого люду, яким буде І Всеукраїнський Євхаристійний Конгрес. Початок Конгресу заплановано на найближчу суботу (26 травня) в столичній Київській Катедрі. Далі свято Євхаристії відбудеться в окремих парафіях. 

Церемонія закінчення Конгресу матиме місце у Львові, в неділю 3 червня. Очолить її Генеральний Вікарій Святішого Отця Бенедикта XVI у Ватикані Кардинал Анжело Комастрі.

Разом з Пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні від щирого серця заохочую всіх Вас щедро черпати Божі ласки в цьому благодатному часі. Нехай участь в святкових церемоніях та євхаристій них адорація зміцнює Вашу віру в живого Ісуса Христа, нашого Господа і Вчителя, прихованого в Євхаристії. Бажаю Вам відчути захоплення з присутності Бога, який є володарем часу і місця та перебуває в Церкві. Також бажаю досвідчити того, що приймаючи спасенну Христову Їжу з чистим сумлінням і палаючим серцем, саме «Бог є нашою силою» (Іс.49,5), непорушною твердинею і гарантом успадкування небесної Вітчизни.Усіх, хто під час Євхаристійного Конгресу зміцнюватиме і поглиблюватиме свої відносини з Господом, який живе і спасає з цілого серця благословляю.

Архієпскоп Мечислав МокшицькийЛьвівський Римсько-Католицький Митрополит

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *