Третя річниця створення Ради Лицарів Колумба №16417 під покровом Св. Шарбеля, парафія «Христа-Царя Всесвіту» (м. Хмельницький)

Третя річниця створення Ради Лицарів Колумба

2-го березня 2019 року в парафії «Христа – Царя Всесвіту» відбулися урочистості з приводу третьої річниці створення Ради Лицарів Колумба №16471. У святкуванні прийняли участь Лицарі із своїми родинами, парафіяни та шановні гості, а саме: Єпископ-ординарій Леон Дубравський, отці-капелани, територіальний Делегат Лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів, секретар територіальної Ради Юрій Малецький, делегації з міст Гнівань (Рада №16580 під покровом Св. Йосипа, Великий Лицар Олег Баня, капелан о. Христофор), Дунаївці (Рада №16892 під покровом Св. Антонія, Великий Лицар Олександр Бруневич, капелани о. Валентин та о. В’ячеслав), Кам’янець-Подільський (Рада №16967 під покровом Св. Леона) та інші.

Святкування розпочалися з урочистої служби, яку відправив Єпископ-ординарій Леон. Під час проповіді єпископ відзначив велику допомогу яку надають Лицарі Колумба Церкві, родині та суспільству своїм Служінням Богу. Леон Дубравський нагадав всім присутнім слова Святішого Папи Яна-Павла ІІ, що своїми діями Лицарі Колумба допомагають перемогти зло на землі та зміцнити у людей Віру.

На завершення проповіді Єпископ Леон подякував Лицарям за Служіння і закликав їх не зупинятися на досягнутих результатах.

Після служби відбулася конференція у якій прийняли участь шановні гості та представники Рад Лицарів Колумба з інших міст. У своїх виступах представники інших Рад передали вітання від Братів-Лицарів та слова подяки за Служіння.

Із докладом про виконану за останній рік роботу виступив Великий Лицар Ради №16417 під покровом Св. Шарбеля В’ячеслав Майдан. Він наголосив, що діяльність Лицарів Ради №16417 полягала у наступних напрямках: Служіння Церкві, Ордену Лицарів Колумба, родині та суспільству.

За минулий рік Лицарями дуже багато зроблено, а саме: Служіння Лицарів в храмі під час Літургії; участь та допомога в організації та проведенні парафіяльних свят; виконувались різні господарчі роботи; благоустрій прилеглих територій; приготування вертепу та декорацій; презентації та прийом нових членів до Ордену Лицарів Колумба у різних містах (прийнято у 2018 році 104 нових членів, створено 3 нових Ради та один осередок); участь в організації ІІІ з’їзду Лицарів Колумба в Україні (м. Кам’янець-Подільський); участь у процесіях та ходах вулицями м. Хмельницького та інших міст; допомога потребуючим родинам та багато іншого. Великий Лицар у особливий спосіб відмітив велику допомогу, яку надають дружини родини Лицарів у діяльності Ради та висловив їм слова вдячності.

На завершення своєї доповіді Великий Лицар В’ячеслав Майдан відзначив наших Братів-Лицарів Болеслава Рудницького та Станіслава Бись. Було наголошено на відданому служінні Богу, родині та Батьківщині. Лицарі Болеслав та Станіслав поділилися з присутніми своїми спогадами. Особливо вразило присутніх відданість Вірі наших Братів, яку вони змогли зберегти у часи Радянської влади та незважаючи на всі перешкоди спромоглися передати її своїм дітям.

За велику жертовність праці Літургічного Служіння Болеслава Рудницького та Станіслава Бись, їх служіння Ордену Лицарів Колумба, людям та суспільству складаємо Всевишньому Господу Богу подяку.

На завершення відбулося смачне частування яке відбулося у дружній та братерській атмосфері. Під час якого брати із своїми родинами обговорювали на майбутнє плани свого служіння.

Vivat Jesus!

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *