Розклад Богослужінь та Оголошення

V НЕДІЛЯ
ВЕЛИКОДНЬОГО ПЕРІОДУ

Служба Божа у будні: 7:30, 8:00, 19:00
Неділя: 19 травня
– 8:00 польською мовою
– 10:00 українською мовою – з участю дітей
– 12:00 українською мовою
– 15:00 українською мовою
– 17:00 українською мовою
– 19:00 українською мовою

24 травня у Шаргороді відбудеться Хресна Дорога початок о 12.00. Хто бажає поїхати просимо записатися у канцелярії.

У Летичеві 1 червня Дієцезіальний з’їзд дітей. Вік дітей від 7 до 12 років. Організаційний збір 30 гр. Просимо дітей записувати у канцелярії до 24 травня. Детальна інформація на дошці оголошень.

Дякуємо за прибирання храму нашим парафіянам, які прибирали храм. Цього тижня за прибирання храму відповідальні розарійні кола: Непорочного Зачаття, Матері Божої Громничної, Матері Божої Ченстоховської, Архангела Гавриїла.

Всіх медичних працівників запрошуємо у найближчу середу, 22 травня, на адорацію Пресвятих Дарів о 19:00, в каплиці сестер серцянок. Для бажаючих – на 40 хвилин раніше (18:20) – є можливість скористатися сповіддю або духовною розмовою.

Дякую за молитви та пожертви на ремонт сходів до храму. На сьогодні ми зробили одну частину сходів, і готуємось до іншої. Хто бажає скласти свою пожертву на ремонт сходів просимо зайти до захристії.

Просимо записувати інтенції на Святу Літургію за померлих (григоріянку), можна записати своїх померлих в канцелярії за кого будемо молитися на протязі цілого місяця.

Від 31 липня по 7 серпня відбудеться паломництво на фестиваль молоді у Меджугор’є. Є кілька місць для молоці від 18 до 28 р. Запис у о. Якова (домініканця).

ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ МОЛИТВИ ТА ПОЖЕРТВУВАННЯ НА ПОТРЕБИ ХРАМУ.

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *