РОЗАРІЙНА ПРОЦЕСІЯ 2012

Величає душа моя Господа, і дух мій радіє в Бозі – Спасі моїм…  (Лк. 1, 46-8)

Марія своїм життям показала нам чудовий приклад материнства, побожності, любові та вірності. Марія висловлює свою відданість, покору та любов до Бога, Який наділив її великою ласкою — стати Матір’ю Ісуса Христа, а пізніше – Царицею усього світу. Після свого Успіння Богородиця продовжує рятувати душі грішників. Вона відчуває на собі обов’язок Материнства і продовжує діяти через об’явлення. Ті святі, які бачили Її у Небесній Славі — закохувалися на віки вічні. Багато віруючих завдяки вервиці – молитві, котру подарувала своїм дітям любляча Мати, – вимолили різні ласки та потрібні благодаті для себе та своїх ближніх. Марія обіцяє Своє заступництво після смерті усім тим, які щиро звертатимуться до Неї через цю молитву.

7 жовтня католики усього світу святкують свято Марії – Цариці Розарію. Наша парафія  щороку з нетерпінням чекає цього дня, щоб зібратися біля Божого вівтаря та віддати честь і шану нашій Заступниці. У цьому році в урочистості брали участь багато віруючих з різних парафій нашої дієцезії, семінаристи Вищої Духовної Семінарії (м. Городок), а також сам єпископ — Леон Дубравський, який очолив Євхаристію. Разом із ним співслужили о.В’ячеслав Грумницький (ректор ВДС), о.Ярослав Рудий (професор ВДС), о.Сергій Хитрий (віце-ректор Інституту богословських наук) та настоятель нашої парафії о.Анатолій Білоус. У цей день усі прихожани мали змогу посповідатися у о.Юрія Блазина (професора ВДС) та вікаріїв нашої парафії о.Андрія Крушельницького та о.Олега Жарука. Після Святої Літургії відбулася процесія вулицями нашого міста. Усі вірні слідували за Марією, а діти несли 4 розарії, які символізували 4 його частини: Світлу, Радісну, Скорботну та Славну. Саме з них складається уся вервиця. Процесія була прямим свідченням живої віри, надії та правдивої любові до Бога, який є центром усього нашого життя. На закінчення усі вірні мали змогу отримати відпуст та благословення через нашого єпископа.

Щиро радіємо з того, що Добрий Господь дарує нам кожного року таку прекрасну можливість свідчити про свою віру! Хай Бог благословить нам у цьому до наступного року.

Міноцька Ніна, наша парафіянка

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *