ПРОЦЕСІЯ НА СВЯТО БОЖОГО ТІЛА

Традиційно на урочистість Божого Тіла від парафіяльного храму вулицями міста проходить процесія вшанування Пресвятих Тіла і Крові Ісуса Христа. Євхаристія – це одна із найбільших тайн Святої Церкви, в якій сам Господь захотів бути захований. Урочиста процесія – це маніфест католицької віри, котру кожен із нас сповідує, це час, котрий нам дається для євангелізації та проповідування доброї новини, що Бог живий і зримо присутній серед нас. 

Святкування урочистості розпочалось із Святої Літургії, яку очолив єпископ-ординарій Леон Дубравський. На початку Меси учасників свята привітав отець-настоятель парафії Христа Царя Всесвіту о. Анатолій Білоус, бажаючи кожному, щоб пережиття сьогоднішньої  урочистості наблизило розуміння Божої Любові та стало поштовхом до єдності з Богом, з рідними, друзями та ворогами. Під час проповіді єпископ Леон закликав до частої участі у Святій Літургії та прийняття з пошаною Святого Причастя, бо лише Хліб Небесний може перемінювати нас.

Живим свідченням єдності католицької Церкви щоразу стає те, що ця процесія об’єднує вірних не лише нашої парафії, а й усіх парафій м. Хмельницького та його околиць. Перед процесією єпископ закликав усіх до глибокого пережиття цієї події, щоб ми могли прийняти і реалізувати усі ласки, котрі Бог приготував нам у дорозі.

Протягом цього Року Віри  просила Бога про навернення моїх дітей, про зміцнення власної віри. І сьогоднішню процесію жертвую в цьому ж намірі. Довіряю Богові і сподіваюсь, що наступного року і мої внуки приготуються до прийняття Першого Причастя і ми будемо разом іти в процесії,»  – поділилась сокровенним учасниця процесії.

На закінчення хотілося б дещо додати. Кожного разу, коли під час процесії йдемо вулицями, по яких ходимо на роботу, чи ми впевнені, що наше свідчення сьогодні підкріпиться свідченням віри завтра, коли уже не буде підтримки стількох братів та сестер у Христі.

о. Олег Жарук

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *