о. ПЕТРО МІЩУК

o PetrНародився 15/06/1969 року у с.Мокроволя, Білогірського району Хмельницької області. У 1985 р. закінчив загально-освітню школу. Працював на ремонтному заводі у м.Білогір’я токарем. З 1987 по 1989 роки проходив військову службу в армії.

У 1990 р. поступив до Вищої Духовної Семінарії у м.Гродно (Білорусія). В 1995 р. отримав священицькі свячення у м.Кам’янець-Подільському з рук єпископа-ординарія Яна Ольшанського. У 1995 р. працював вікарієм при парафії св.Олексія у м.Жмеринка. З 1996 по 1999 роки навчався у Люблінському Католицькому Університеті (Польща), після закінчення якого отримав ступінь ліцензіату з канонічного права. З 1999 по 2012 роки о. Петро був призначений настоятелем нашої парафії Христа Царя Всесвіту у м.Хмельницькому. У 2004 р. призначений віце офіціалом у Кам’янець-Подільській дієцезії (дієцезіальним суддею у справах вірян), а від 2009 по 2012 роки – був деканом Хмельницького деканату.

У 2013 р. о.Петро призначений настоятелем парафії свв.Апостолів Петра і Павла у смт.Ярмолинці, Городоцького Деканату
о.Петро являється викладачем канонічного права у Вищій Духовній Семінарії (м.Городок).


о. ЯРОСЛАВ РОСОЧИНСЬКИЙ

o JaroslavНародився 3 серпня 1988 року у м. Бар на Вінничині.
Закінчивши загальноосвітню школу вступив до Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городку.
8 червня 2013р. отримав Свячення Пресвітерату з рук єпископа-ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії, Його Преосвященства Леона Дубравського.

З огляду на актуальні душпастирські потреби дієцезії 14 липня 2013р. декретом цього ж єпископа призначений священником-помічником парафії Христа Царя Всесвіту у м. Хмельницький.

 

 

 


 о. АНДРІЙ КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ

o andrijkrushelnitskyНародився 16 січня 1983 року.
Одразу після здобуття атестату зрілості вступив до Вищої Духовної семінарії Святого Духа у м. Городок. Свячення пресвітерату отримав у 2010 році. Згодом протягом двох років працював вікарієм у парафії святого Войцеха у с. Гвардійське Хмельницького району.

З 30 вересня 2012 року призначений на парафію Христа Царя Всесвіту у м. Хмельницький.

 

 

 

 


о. ВОЛОДИМИР ВОЛКОВИНСЬКИЙ

Народився 26 березня 1980 року у м. Віньківці Хмельницької області.

Після закінчення школи відбув службу у війську. У 1999 році вступив до Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городок. Після закінчення семінарії у 2007-2008 роках був вікарієм у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа. У 2009 році був адміністратором у парафії св. Станіслава єп. мч. в Оратові Вінницької області. Після цього 4 роки був на навчанні в Польщі. У 2013 році направлений на працю у м. Хмельницький.

о. АНАТОЛІЙ БІЛОУС

o Anatoliy

Народився 16 червня 1976 р. у с. Слобода-Мурафська, Шаргородського р-ну, Вінницької обл. Духовно формувався на парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, де був охрещений та отримав Миропомазання.

У 1993 р. отримав середню освіту у Клекотинській середній школі. Працював на Мурафському плодоконсервному заводі, слюсарем-налагоджувальником.

 З 1994 по 1996 р. проходив військову службу у Запоріжжі та Золочеві, отримав звання старшини та військову спеціальність майстра інженерно-технічних засобів. Повернувшись з військової служби, 23 вересня 1996р вступив до Городоцької семінарії. 2 червня 2001р. отримав свячення дияконату, а 25 червня 2004р - рукоположення в Кам’янець-Подільську дієцезію від єпископа-ординарія Леона Дубравського.

Працював на таких парафіях:

20 липня 2004р – 20 серпня 2004р – Парафія Найсвятішого Серця Ісуса, с. Маниківці – адміністратор.
30 серпня 2004 р. -18 липня 2006 р. – парафія Святої Трійці, м. Хмільник - вікарій.
19 липня 2006 р. – парафія Святої Трійці, м. Хмільник – настоятель.
Починаючи з 30 вересня 2012 р. до середини 2018 року - парафія Христа Царя Всесвіту – настоятель.


 о. ОЛЕКСАНДР ОРІХОВСЬКИЙ

Народився 3 серпня 1979 року в с. Мурафа, Вінницької області.
Після закінчення школи вступив у Вищу Духовну Семінарію в м. Городок. Після 5 курсу проходив річну практику в парафії св. Йосипа у м. Ізяслав. Рукоположений 25 червня 2005 року.
Скерований єпископом і працював з 2005 по 2008 р. у парафії св. Войциха в Гвардійському, з 2008 по 2015 у парафії Архангела Михаїла у м. Дунаївці.
З 2015 р. працював в парафії Христа Царя Всесвіту у м. Хмельницькому.


 

ІНШІ ДУШПАСТИРІ

Перелік ведеться у зворотньому порядку:

 
о. Ілля Борячук (вікарій з 2014 по )
о.Олексій Караванський (вікарій з 2015 по )
дк.Олександр (помічник з 2014 по 2015)
о.Андрій Крушельницький (вікарій з 2012 по 2014)
о.Володимир Волковинський (вікарій з 2013 по 2014)
о.Ярослав Росочинський (вікарій з 2013 по 2014)
кл. В'ячеслав Кльоц (практикант з 2013 по 2014)
 

о. Олег Жарук (вікарій з 2012 по 2013)

kl-Oleg

кл.Олександр Бурмістров (практикант з 2012 по 2013)
о. Петро Міщук (настоятель з 1999 по 2012)
 
 о.Андрій Счастлівцев (вікарій з 2010 по 2012)
о.Ян Савіцький (вікарій з 2001 по 2012)
.

кл.Олег Жарук (практикант з 2010 по 2011)
.
 
кл.Валерій Бова (практикант з 2009 по 2010)о.Олександр Лаврентьев (вікарій з 2008 по 2010)
кл.Габріель Сухарський (практикант з 2008 по 2009)
 
.
о.Тарас Вдовченко (вікарій з 2006 по 2008)
кл.Денис Флік (практикант з 2007 по 2008)
.
о.Павло Каліновський (вікарій з 2005 по 2006)

o-Pavlo

 

кл.Володимир Волковинський (практикант з 2005 по 2006)
.
кл.Василь Косік (практикант з 2004 по 2005)
.
о.Віктор Білоус (вікарій з 2002 по 2004)
.
о.Станіслав Вінярський (вікарій з 2001 по 2002)
.
о.Ярослав Рудий (вікарій з 2000 по 2001)

.
о.Василій Жинський (вікарій з 2000 по 2001)
о.Владислав Зарічний (вікарій з 1999 по 2000)
о.В'ячеслав Грумницький (вікарій з 1999 по 2000)
дк.В'ячеслав Грумницький (практикант у 1999)
.
о.Віталій Кучер (настоятель з 1997 по 1999)
о.Юрій Блазина (вікарій з 1997 по 1999)
дк.Павло Федірчук (практикант з 1998 по 1999)
.
о.Чеслав Шиманський МІС (настоятель з 1991 по 1997)

o-Kjistof

 

о.Віктор Швець МІС (вікарій з 1996 по 1997)
о.Кшиштоф Ердзік МІС (вікарій з 1993 по 1996)

© 2019 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua