ПЛАН ЄВХАРИСТІЙНОГО ДНЯ

В рамках приготування до Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу, що відбудеться зовсім скоро і у Кам’янець-Подільській Дієцезії, у нашій парафії в Суботу, 21 квітня, для усіх охочих (особливо запрошуються і парафіяни з інших парафій нашого міста) відбудеться День Євхаристії. Пропонується такий план проведення: 
09:00 Реєстрація учасників.Пропонується учасникам видавати надруковані пам’ятки про День Євхаристії, так звані «бейджики». Також можна встановити певного розміру реєстраційне пожертвування – наприклад 30 грн. Але воно має бути добровільним, як на Службу Божу..09:40 Урочисте відкриття.Тут пропонуємо заспівати Гімн Євхаристійного Конгресу і має бути відмовлена молитва Євхаристійного Конгресу..09:45 І Конференція. Тема: «Євхаристія і Спільнота».Про спільноту через одне Хрещення, роль Євхаристії у будуванні спільноти парафіяльної, будуванні Церкви, моє особисте місце і відповідальність за свою спільноту..10:15 Свідоцтво священиків, монахинь.Про роль Євхаристії у їхньому житті.

10:45 Перерва.11:00 ІІ Конференція. Тема:» Покаяння і Примирення у Спільноті Євхаристійній»Вказується на спільнотові наслідки гріха та роль і значення Покаяння, Примирення в особистому і спільнотовому житті людини.

11:30 Перерва.11:45 Приготування до ЄвхаристіїПриготування співу..12:00 ЄВХАРИСТІЯ. Проповідь «Священство в служінні Спільноті»Свята Літургія має бути якнайурочистіша. Це означає, що з відповідними коментарями, з задіянням мирян в читаннях і у молитві вірних (співаній), і у принесенні дарів з асистою і т.п. Після Служби – процесія з Вівтарями, як на Боже Тіло зі співом Євангелії.

АДОРАЦІЯ ПРЕСВЯТИХ ДАРІВ

15:00 Коронка до Божого Милосердя (співана)15:15 Свідоцтво подружжя2-3 подружні пари, про роль і місце Євхаристії у їхньому сімейному житті.

15:45 Адорація Пресвятих Дарів у дусі Teze.

Закінчення Дня Євхаритії.Про день Святкування Євхаристійного Конгресу у Кам’янець-Подільському та про організацію поїздки можна дізнатися у парафіяльних оголошеннях.

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *