ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ «СІОН» – «АГЕМАДЕЇ»

Цієї суботи, 20 жовтня, наш парафіяльний футбольний клуб «Сіон» провів товариський матч із командою «Агемадеї» із м.Жмеринка. Хочемо нагадати, що з командою Жмеринки «Сіон» вже зустрічався у цьому сезоні, а саме 15 вересня, тоді зустріч закінчилась із рахунком 11:3 на користь «Сіону».

Зустріч почалась із вітань,дружніх обіймів, спільної молитви та благословіння вікарія нашої парафії о.Олега Жарука, котрий підримав наших хлопців, зігравши в основному складі «Сіону». Також за «Сіон» грали: тренер команди кл.Бурмістров Олексанлр, капітан Теклюк Вадим, Гранатюк Вадим, Усатий Віталій, Константинов Микола, Карвацький Юрій, Мудрий Ярослав та воротар молодшої команди Муляр Юрій.

Обидві команди були налаштовані на професійну, гарну гру та позитивні емоції. Вже з перших хвилин поєдинок обіцяв бути напруженим, яскравим і непередбачуваним. Хоча з початку гри важко було щось спрогнозувати, адже ініціатива переходили від однієї команди до іншої, але було зрозуміло, що обидві команди налаштовані на перемогу і докладуть максимум зусиль на шляху до своєї мети.

Відкрили рахунок “сіонівці”, а саме Константинов Микола, котрий вже на 13 хвилині запеклої боротьби влучив у ворота суперників.Його підтримав Усатий Віталій і на 19 хвилині, показавши відмінну гру, забив ще один гол у ворота «Агемадеїв». Проте суперники і не думалаи відступати, перейнявши ініціативу вони змогли забити 4 голи у ворота «Сіону». Але наші хлопці, зібравшись духом, все ж змогли відігратись завдяки старанням Гранатюка Вадима, який забив на 35 хвилині та Теклюка Вадима, який влучив у ворота суперників тричі. На останніх хвилинах матчу «Агемадеям» вдалося забити ще один гол, таким чином зрівнявши рахунок.

Отже, дякуєм нашому улюбленому «Сіону» та команді суперників за чудову можливість прославлення Бога у спорті, дякуємо тренеру та усім гравцям за напружену та цікаву гру, за зусилля, яких вони доклали. Особливо дякуємо воротарю молодшої команди Муляру Юрію за його професійну гру, за те, що гідно заміняв основного воротаря “Сіону” Теклюка Валентина.

Також дякуємо вболівальницям, які постійно, незважаючи ні на що підтримують «Сіон», додають хлопцям сил та впевненості на шляху до перемоги.

Сердечно запрошуємо до співпраці футбольні команди нашої дієцезії. Також усіх охочих запрошуємо до спільного прославлення нашого Господа у різноманітні способи, зокрема на футбольному полі.