Previous Next

Спільнота Медиків

11.02.2019 р.Спільнота медичних працівників "Добрий Самаритянин",під опікою Матері Божої з Люрд, вчора на урочистій вечірній Службі Божій, особливо Її вшановували.Медики та їхні діти, активно прийняли участь в підготовці та участі,для цієї події.Послужили на Літургії читанням,співанням Псалму (до речі це був дебют Софійки), та молитвою вірних, також принесеннями в процесії дарів.

Найсміливішою була п'ятирічна Даша, котра першою несла три, різного кольору, Розарії, що символічно означали три Кола Живого Розарію, котрі складаються з медичних працівників. Пізніше була душпастирська зустріч в класі, де ще помолилися молитвою до Матері Божої з Люрд (при подорожуючій,третій рік, від дому до дому медиків Фігурці) також десяток Розарію, змінили Таємнички, розділили каравай між колегами, привітали іменників.Отець Володимир розповів коротку конференцію,про Діву Марію,та поділився своїм особистим відкриттям про Неї. Як завжди,коли двоє,або троє в ім'я Ісуса, збираються, присутня атмосфера миру, радості,любові,духовного наповнення.Богу хвала і подяка і також Пресвятій Діві Марії,за це Провидіння в нашій парафії,для медичних працівників,тобто духовну опіку.

Алла Гуцол (Францисканський Орден Світських), медична сестра

© 2019 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua