Previous Next

25 Ювілейне Паломництво до Матері Божої Летичівської

З 1 по 5 липня проходило 25-Ювілейне паломництво з Кам'янця-Подільського до Летичева. Цьогоріч, у заході який відбувся під керівництвом о. Миколи Лучинського, взяли участь 320 паломників.

Переважно це молодь, але також і священники, монахи, семінаристи. Наймолодшій учасниці - всього 14 місяців. Конференції та роздуми зосереджувались навколо теми «Марія — Цариця миру», щоденно відбувалися дві конференції — «марійна і тематична».

Водночас із нашою, до Летичева прибули ще групи з Хмільника та Томашполя, а також велосипедне паломництво з Шепетівки. Увечері, 5 липня, після привітання  відбулася вілігійна Служба Божа, яку очолив ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Йому співслужили єпископи-помічники Ян Нємєц і Радослав Змітрович, а також численні священики. Музичний супровід очолив о. Микола Бистрицький, який також взяв участь у паломництві разом з учасниками "Реколекцій для голосу".


Фото: Богдан Надибський

© 2019 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua