2-го березня 2019 року в парафії «Христа – Царя Всесвіту» відбулися урочистості з приводу третьої річниці створення Ради Лицарів Колумба №16471. У святкуванні прийняли участь Лицарі із своїми родинами, парафіяни та шановні гості, а саме: Єпископ-ординарій Леон Дубравський, отці-капелани, територіальний Делегат Лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів, секретар територіальної Ради Юрій Малецький, делегації з міст Гнівань (Рада №16580 під покровом Св. Йосипа, Великий Лицар Олег Баня, капелан о. Христофор), Дунаївці (Рада №16892 під покровом Св. Антонія, Великий Лицар Олександр Бруневич, капелани о. Валентин та о. В’ячеслав), Кам’янець-Подільський (Рада №16967 під покровом Св. Леона) та інші.

Previous Next

11.02.2019 р.Спільнота медичних працівників "Добрий Самаритянин",під опікою Матері Божої з Люрд, вчора на урочистій вечірній Службі Божій, особливо Її вшановували.Медики та їхні діти, активно прийняли участь в підготовці та участі,для цієї події.Послужили на Літургії читанням,співанням Псалму (до речі це був дебют Софійки), та молитвою вірних, також принесеннями в процесії дарів.

Previous Next

А Він каже їм: «Ви підіть самі в пустинне місце та відпочиньте трохи!» (Мк 6,31)
Не даремно Церква дала нам саме ці слова на день нашого відпочинку з «Дітьми Царя»! Адже ці діточки багато працювали, старались, нервувались, переборювали себе та свої страхи, відкривали для себе щось нове і відкривали себе на інших, переживали і допомагали один одному, а найголовніше - не здавались! А кожна праця і старання мають бути винагороджені, тому настав день «нагороди».

Сторінка 1 із 8

© 2019 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua