МОБІЛЬНИЙ МУЗЕЙ ЙОАНА ПАВЛА ІІ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Мобільний музей Папи є новим проектом Центру Йоана Павла ІІ «Не бійтеся!» в Кракові. Його мета – популяризація думок і навчання Святішого Отця. Музей розміщений у 18-метровому автопоїзді заввишки 4 метри, його вага – 18 тонн. Виставка займає площу у 62 кв. метри. Музей розпочав свою роботу у Львові. Хмельницький — друге місто, де 10-11 червня планується провести цю виставку. 10 червня о 15.00 на площі перед костелом Христа Царя Всесвіту (просп. Миру, 55) відбудеться її урочисте відкриття. У Хмельницькому музей працюватиме 10-11 червня і буде відкритий для відвідувачів з 10.00 до 21.00 години.Музей Папи розміщений у 18-метровому автопоїзді заввишки 4 метри, його вага – 18 тонн. Виставка займає площу у 62 кв. метри.Мобільний музей Іоанна Павла ІІ є новим проектом Центру Іоанна Павла ІІ «Не бійтеся!» в Кракові. Його мета – популяризація думок і навчання Святішого Отця.
Ця експозиція представляє особисті пам’ятки Святішого Отця, його маловідомі фотознімки та фільми про його життя. Особисті речі та пам’ятки, які можна оглянути в музеї, передали Краківський митрополит кардинал Станіслав Дзівіш, Архидієцезіальний Музей Кардинала Кароля Войтили в Кракові та Архів Митрополичої курії в Кракові. В експозиції, зокрема, є бревіарій, яким користувався Папа під час щоденної молитви, перо, розарій, на якому він молився, його взуття, лижі, нагрудний хрест, сутана, головний убір Папи, а також годинник з особистої резиденції в Кастель Ґандольфо.

У програмі: 10 червня

15.00 – Офіційне відкриття мобільного музею на площі перед костелом Христа Царя Всесвіту;

19.00 — Свята служба в інтенції канонізації блаженного Іоанна Павла ІІ;

20.00 — Концерт Хмельницького академічного муніципального камерного хору на честь блаженного Іоанна Павла ІІ;

11 червня

10.00 – 19.00 – Мобільний музей Іоанна Павла ІІ

19.00 – Свята служба в інтенції осіб похилого віку, хворих та терплячих. Прийняття Таїнства соборування, поклоніння та вшанування реліквій блаженного Іоанна Павла ІІ

20.00 — 21.00 – Мобільний музей Іоанна Павла ІІ.
Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці запрошує хмельничан на урочисте відкриття. Всі охочі мають нагоду відвідати пересувний музей безкоштовно.
Далі мобільний музей Іоанна Павла ІІ поїде до Вінниці, Бердичева, Житомира та Києва.

Статтю взято з сайту ЕКСКЛЮЗИВ

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *