Лицарі Колумба

Лицарі Колумба

Представляємо вашій увазі інформацію про останні події з діяльності Хмельницької Ради Лицарів Колумба №16417

Марш у Києві на підтримку традиційної сім’ї

2 червня 2018 року у столиці нашої країни, місті Києві, відбувся марш за традиційну сім’ю. У марші прийняли участь Лицарі Колумба, жителі столиці та громадяни, які приїхали до Києва із різних куточків України, щоб висловити свою позицію щодо свого розуміння традиційних сімейних цінностей.

Лицарі Колумба, які завжди стоять на захисті сім’ї та родини, прийняли активну участь у заході. Учасники акції зібралися на Софіївській площі Києва та вирушили ходою містом.

Лицарі та переважна  більшість учасників брали участь у ході разом зі своїми родинами, також до маршу долучилися священнослужителі різних церков України.

Учасники маршу пройшли від Софіївської площі до урядового кварталу. Прибічники традиційної сім’ї несли плакати та транспаранти «Традиційна сім’я – здорова країна», «Тато, мама, дитина – здорова Україна», «Молись за Україну» тощо. Після ходи відбувся виступ творчих колективі нашої країни на якому учасники маршу закликали владу та суспільство більше уваги приділяти для збереження та захисту сім’ї.

Свято Тіла і Крові Христа

 3 червня 2018 року у Хмельницькому відбулася хода вулицями міста присвячена урочистості Тіла і Крові Христа. 

Свято Тіла і Крові Христа (Corpus Christi) є одним із найважливіших свят і відзначається Католицькою Церквою щорічно в дев’ятий четвер після Пасхи (в наступний четвер після Трійці) і є урочистим святкуванням Священної Євхаристії (Holy Eucharist) порівняно із щоденною святою Месою.

Після святкової Служби Божої, яку відправив єпископ-ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський у костелі «Ісуса Христа – Царя Всесвіту», процесія рушила вулицями міста. У ході прийняли участь віруючі та священнослужителі всіх костелів м. Хмельницького. Незмінними помічниками у організації та проведенні процесії, як і у попередні роки, були Лицарі Колумба, які завжди є опорою священників, та віддано служать Церкві і суспільству. 

Відпуст у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, м. Хмельницький 

9 червня 2018 року у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, м. Хмельницький, відбувся відпуст. 

Відпуст – це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта.

Урочисту Літургічну службу у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії відправив єпископ-ординарій Леон Дубравський.

Лицарі Ордену Колумба Хмельницької Ради №16417 прийняли участь у Літургічній Службі і своєю присутністю підтримали братів-лицарів тим самим розділивши разом з ними радість Служіння давши свідоцтво єдності і братерства.

У урочистій Службі Божій прийняли участь священики та парафіяни з інших парафій. Під час Служби відбулося впровадження в уряд отця-настоятеля Валерія Драгоморецького, який є капеланом Ордену Лицарів Колумба Ради №16648.

У своїй проповіді єпископ-ординарій Леон Дубравський відзначив важливість служіння Лицарів Колумба для Святої Церкви, суспільства, людей та заохотив чоловіків, які не є в Лицарстві, вступати до Ордену Лицарів Колумба. Тому що суспільство сьогодні, як ніколи, дуже сильно потребує служіння чоловіка як доброго християнина, як батька, як громадянина. Служіння в Лицарстві дозволить чоловікам змінити на краще себе, свою родину та суспільство.

Прийняття в уряд нових офіцерів Лицарів Колумба Ради №16417

 10 червня 2018 року у костелі Христа – Царя Всесвіту (м. Хмельницький) після урочистої Літургічної Служби, яку відправив отець-настоятель Анатолій Білоус, відбулася церемонія прийняття в уряд нових офіцерів Лицарів Колумба Ради №16417.

На Літургічній Службі були присутні священики, Лицарі Колумба з родинами та парафіяни. У своїй промові о. Анатолій Білоус, який є капеланом Ради Лицарів Колумба №16417, відмітив важливу роль Лицарства у їхньому служінні Церкві, людям та суспільству. Він наголосив, що сьогодні, коли у світі прогресує насильство, ворожнеча, несправедливість та інші негаразди,  люди та суспільство потребують захисту та підтримки. Лицарі Колумба своїм служінням показують приклад, особливо чоловікам, милосердя, єдності, братерства та патріотизму. Особливу подяку о. Анатолій висловив дружинам та сім’ям Лицарів. Він наголосив, що завдяки їх підтримці Лицарям набагато легше і простіше виконувати свою працю в Ордені. А деякі задачі без підтримки дружин Лицарям було би вирішити значно складніше, а подекуди і неможливо.

          Vivat Jesus!

 Більше інформації про Хмельницьку Раду Лицарів Колумба на сайті: http://lytsarikolumba.km.ua

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *