КУРС “АЛЬФА”

17 січня в нашому храмі розпочався курс Альфа – щось нове для усіх парафіян і не тільки. Раніше подібного ніколи не було на парафії Христа Царя Всесвіту. Тому на першу зустріч прийшло дуже багато зацікавлених.

Що ж собою являє Альфа-курс? Для чого він? Взагалі суть цього курсу полягає в тому, щоб пізнати Бога, Його діяння в житті кожного і ставлення кожного до Господа. Багато хто може сказати, що і так усе це знає. Бо більшість з нас є у храмі з дитинства. Але пізнавати, бути біля Бога можна усе життя і при цьому не знати Його. На Альфі ми можемо познайомитись з Господом ще раз, можливо по-новому.

Курс Альфа – це ознайомлення з основними аспектами християнської віри. Загалом кожна зустріч складається з трьох пунктів. Перший – спільна вечеря, де ми можемо зігрітись гарячим чаєм, поспівати, порозмовляти. Другий – конференція, яку проводять як священики, так і світські особи. І третій – це ділення на групки, де усі мають можливість поділитися пережиттям розкритої в конференції теми.

Взагалі Альфа-курс спрямований на поглиблення віри, на більш інтимні стосунки з Богом. Тому сподіваюсь кожен, хто бере участь в цих зустрічах по-новому подивиться на своє життя, що кожен відкриє своє серце Господу і довіриться Йому.


Душкевич Тетяна, наша парафіянка

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *