КОЛА ЖИВОГО РОЗАРІЮ

Живий Розарій – це спільнота віруючих, що прагнуть своєю молитвою збагачувати духовні цінності, розвивати та зміцнювати свою віру, а також віддавати Богу усі важливі справи Церкви і спільноти, у якій вони живуть.

У 1826 році француженка Паоліна Жаріко заснувала “Асоціацію Живого Розарію”. Основним завданням нової організації був захист і відродження віри, поглиблення індивідуальної, сімейної та спільної молитви. У 1877 році Папа Пій ІХ передав керівництво асоціацією Генеральному Магістру Ордену Проповідників (домініканців), а з недавнього часу вона (організація) перейщла під опіку місцевих єпископів.

У наш час “Живий Розарій” має особливе завдання молитовної підтримки місіонерства. У цьому русі задіяні діти, молодь, дорослі і люди похилого віку. Блаженний Папа Йоан Павло ІІ називав Розарій “скарбницею, котру ще належить відкрити”

Кожна “Жива Троянда” (молитовна група) складається з 20 чоловік з огляду кількості таємниць Розарію. Кожний учасник на протязі місяця щоденно молиться один десяток Розарію у певних намірах, і, таким чином, щоденно одна група прочитує усі чотири частини Розарію. Раз на місяць “Жива Троянда” збирається на спільну молитву, під час якої повідомляються молитовні наміри на наступний місяць і відбувається обмін таємничками. Кожна “Троянда” вибирає якого-небудь святого у якості покровителя і носить відповідну назву.

Окрім цього, учасник “Живої Троянди” обіцяє регулярно приступати до Святих Таїнств, брати активну участь у житті парафії, розповсюджувати вшановування Діви марії, захищати Віру і Церкву, проводжати у останню дорогу та молитися за померлих учасників “Троянди”.

Згідно рішення Апостольського Престолу від 25 жовтня 1967 р., учасники Живого Розарію мають можливість отримати цілковитий відпуст (прощення кари за скоєні і висповідані гріхи) у визначені урочистості і свята (Різдво Христа, Воскресіння Господнє, Благовіщення, Успіння Пресвятої Богородиці, Марії – Розарієвої, Непорочного Зачаття, Стрітення Господнього) при дотриманні відповідних умов (сповіді, участі у Святій Літургії, прийманні Причасття і молитві у намірах Святішого Отця).

У нашій парафії Христа Царя Всесвіту на данний момент сформовані більше 15-ти груп Живого Розарію. Кожна з них носить свою назву і має визначені дні для спільної молитви, катехитичних бесід і обміну таємниць. Усіх зацікавлених просимо звертатися до вікарія нашої парафії о.Андрія. Для отримання більш глибшої інформації про Живий розарій просимо відвідати цей сайт.

Розарій – ніби вінок з троянд, піднесений до ніг Небесної Цариці

Поширити: