ХРИСТА ЦАРЯ ВСЕСВІТУ

У неділю 25 листопада святкували Урочистість, а також наше парафіяльне свято – Христа Царя Всесвіту!Історичні факти говорять, що 11 грудня 1925 року Святіший Отець Пій ХІ енциклікою “Quas Primas” встановив свято Ісуса Христа Царя з метою пригадати про належне місце Христа у житті окремих людей, суспільств та держав.

Христос – Цар, а Його Царювання – наша надія. Тому, в Ньому, через Нього та для Нього все має свою мету, остаточну і єдину. Його царювання вже у цьому світі дає справжній мир, про який Пій ХІ пише: «Якщо люди визнають як у приватному, так і у публічному житті царську владу Христа, тоді всі верстви суспільного життя будуть пронизані невимовними благодатями справедливої свободи, порядку і спокою, згоди та миру. Не осягнемо миру без благодаті Христа».

Ця Урочистість завжди носить особливий характер для нашої парафіяльної спільноти, котра віддана під опіку Христа Царя Всесвіту.

Дякуємо нашому єпископу-ординарію Кам’янець-Подільської дієцезії Леону Дубравському за його присутність між нами, за спільну молитву та слово, яке він скеровував до нас. «На сьогоднішній день Європа та світ пориваються жити так, ніби Бог не існував, ніби Його закони не зобов’язують нікого.   Однак ми зібралися цієї неділі, щоб показати світу (насамперед місту Хмельницькому) свідчення правдивої віри, своєю молитовною присутністю вказати іншим на Бога», – наголосив єпископ.

У підготовці Святої Літургії брали участь наші парафіяни: діти, молодь, сімейні кола, спільнота ордену св. Франциска, міністранти, семінаристи ВДС м. Городка. Це надало особливої атмосфери відчуття єдності парафіяльної спільноти. Після Св. Літургії відбулася процесія навколо храму та на закінчення було уділено єпископське благословення. Велика подяка парафіяльному хору, який своїм співом прикрасив цю урочистість. Хай Господь благословить кожного, хто своїми талантами славить Його!

Молімося про мир і спокій в родинах наших парафіян, про справжню християнську радість для кожного з нас, щоб наша спільнота була мов одна сім’я, котра вміє ділити і проблеми, і втіхи.

Лаутар Аліна, наша парафіянка

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *