І-й ДІЄЦЕЗІАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФУТБОЛУ

Цьогорічне літо виявляється багатим на футбольні пристрасті. Здається тільки що завершилась подія національного масштабу (фінальна частина чемпіонату Європи з футболу) як уже зовсім незабаром, у період з 20-21 липня (п’ятниця-субота) наше місто буде центром проведення першого Дієцезіального Чемпіонату (ДЧ) з футболу. 
Про те, що у нашій дієцезії відбудеться чемпіонат, стало відомо ще у вересні 2011 року. Усім парафіям були розіслані листи із запрошенням прийняти участь у такій події. Для проведення футбольного дійства наше місто було вибране не випадково, адже тут присутнє добре сполучення з іншими містами і селами Кам’янець-Подільської дієцезії, а також наявність футбольних штучних полів.

За регламентом Дієцезіального Чемпіонату учасниками можуть стати хлопці віком від 15 до 25 років і виключно з парафії, чию команду вони представляють. Матчі будуть проводитись на штучних газонах за  правилами міні-футболу (5 гравців у полі, три заміни, два тайми по 15хв. з 5 хвилинною перервою).

Всього будуть приймати участь 15 команд, що представлятимуть парафії з м.Кам’янець-Подільського, м.Бар, м.Віньківці, м.Городка, м.Дунаєвець, с.Жищинці, с.Зінькова, с.Маниковець, с.Мурафа, с.Писарівки, м.Хмельницького, с.Шаровечка а також прийматиме участь команда Вищої Духовної Семінарії Святого Духа. Наша парафія буде представлена на чемпіонаті командою ХФК «Сіон», що традиційно сформована з хлопців-міністрантів.

Цікавим є і те, що організатори також потурбувалися у зацікавленні молоді, що не мають змоги виступати за футбольну команду своєї парафії, організувавши для них вакансії суддів у матчах чемпіонату. Таким чином учасником ДЧ може стати навіть парафія, що не представлена футбольною командою на ньому.

Чемпіонат проводитиметься за такою схемою: три групи (по 5 команд) змагаються між собою, два перших місця кожної групи виходять до ? фіналу (це 6 команд) і ще дві кращі команди (визначаються за результатами проведених групових матчів) добираються з третіх місць груп.

Разом із командою мають можливість приїхати і вболівальники. Варто відзначити що Дієцезіальний Чемпіонат з футболу проходитиме під почесним патронатом єпископа-ординарія Леона Дубравського.Організатори також просять католиків м.Хмельницького, зокрема і нас, як парафіян костелу на Виставці, прийняти на нічліг учасників Дієцезіального Чемпіонату (одна ніч з 20-ого на 21-ше липня). Усі бажаючі долучитись до такої християнської допомоги можуть записати свою адресу у канцелярії (з правої сторони вівтаря).

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *