I ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ СПІЛЬНОТИ РУХУ СВІТЛО – ЖИТТЯ

16 лютого 2013 року в м. Хмельницькому відбувся 1 Всеукраїнський День Спільноти Руху Світло – Життя.

Початки історії Руху сягають першого «Оазису» або реколекційного виїзду, який відбувся у 1954 році за участю. До 1976 Рух був відомий як «Оазисний Рух», або «Рух Живої Церкви», чи «Рух Непорочної Діви Марії». Засновником Оазисів і першим модератором Руху був о. Франциск Бляхницький. Другим після о. Франциска модератором Руху був о. Войцех Даніельський.

Впродовж декількох наступних років Рух Світло-Життя з’явився також в Болгарії, Словаччині, Литві, Чехії, Німеччині, Білорусі, Україні і Латвії, а з 2006 року в Ірландії.

Символом Руху Світло-Життя є вписані в знак хреста слова ??? ??? (вимовляється фос–дзое) – грецькою «Світло» – «Життя», що перетинаються в літері ? «омега», яка є символом Святого Духа (як Того, Хто є усім в усьому). Загальноприйнята назва цього символу “фоска”.

На 1 Всеукраїнський День Спільноти Руху Світло – Життя завітали родини „Домашньої Церкви ” з різних куточків України, а також близько 20 священників, гості з Польщі, греко-католики та 2 модератори (відповідальний за Рух в нашій дієцезії о. Ярослав Гонсьорек і відповідальний за Рух у Києво – Житомирській дієцезії – о. Олег Сартаков).

Зареєструвались близько 500 чоловік, але присутніх налічувало до 1000 осіб.

Темою зустрічі була « Свята Церква ». Після створення спільноти, присутні прослухали чудову катехезу « Віримо у Святу Церкву »,яку говорив  о. Олег Кондратюк, потім була година свідоцтва подружніх пар і о 12.30 відбулась головна подія дня Свята Меса.На завершення Служби Божої поблагословили нове коло „Домашньої Церкви ”.

Після Євхаристії був смачний обід, а після відпочинку о 15.00 розпочалась Коронка до Божого Милосердя і розіслання учасників Дня Спільноти на Євангелізацію, а після година Відповідальності і місії підсумування Євангелізації і презентація Дияконії. День завершився подякою Богу за дар спільноти.

Вероніка Чепа, наша парафіянка

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *