І ФУТБОЛЬНИЙ ЕКУМЕНІЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ

У Хмельницькому відбувся Перший Екуменічний чемпіонат серед християнських команд міста. Три команди розіграли кубок переможця. Його вибороли футболісти команди «Прихід» з Олешина.

– Для нас останній матч був дуже нелегким, – каже гравець команди «Сіон» Юрій Карвацький. – До середини другого тайму ми зрівняли рахунок, але у кінцевому результаті пропустили ще три голи і посіли друге місце. Загалом суперники були сильними, добре організованими, але ми теж грали гідно.

У Екуменічному чемпіонаті взяли учать три команди: «Фортес» парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії Римо-Католицької Церкви (Ракове), «Прихід» Української Православної Церкви Київського Патріархату (село Олешин) та «Сіон» парафії Христа Царя Всесвіту Римо-Католицької Церкви (Виставка).

Перший матч футболісти «Фортесу» зіграли з «Приходом». Гра закінчилася рахунком 1:12. Другий матч «Сіон» обіграв «Фортес» з рахунком 9:2. У грі за перше місце «Сіон» поступився «Приходу» з рахунком 5:2 на користь останнього.

За результатами матчів, почесний кубок переможця отримала команда «Прихід». Друге місце здобула команда «Сіон», третє – за командою «Фортес». Всі команди грамоти за участь у змаганнях та футбольні м’ячі.

– Кращим гравцем чемпіонату визнали Андрія Власенка з команди «Фортес». Його нагородили дипломом та статуеткою, – каже Юрій Карвацький. – Валентин Теклюк з «Сіону» став кращим воротарем. Йому вручили рукавиці воротаря та диплом. Віктор Садовський з «Приходу» як кращий бомбардир отримав статуетку та диплом.

Після футбольних зустрічей учасники команд, вболівальники та організатори чемпіонату (настоятель парафії Христа Царя Всесвіту і Хмельницький декан отець Анатолій Білоус і вікарій цієї парафії отець Олег Жарук) вирушили до храму Христа Царя Всесвіту, де відбулось нагородження переможців та спільна молитва у стилі екуменічної спільноти з Тезе про єдність усіх християн.- Такі турніри дають не тільки футбольний досвід, але й також об’єднують наші християнські спільноти однією метою, – каже Юрій Карвацький. – Організатори планують проводити чемпіонати щорічно.

Статтю взято з сайту хмельницької газети ВСІМ

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *