ДВОРІЧЧЯ ПАРАФІЯЛЬНОГО КЛУБУ

У суботу, 8 вересня, наша парафіяльна футбольна команда «Сіон» святкувала другу річницю свого заснування. Для того, щоб влаштувати справжнє свято футболістам було запрошено команду з м.Ярмолинці, парафія святих апостолів Петра і Павла, і команду з Вищої Духовної Семінарії (м.Городок) для проведення товариських матчів.Перший матч «Сіон» зіграв з командою з м.Ярмолинці. Розпочавши його спільною молитвою, хлопці з перших хвилин показали надзвичайно цікаву,захоплюючу та хвилюючу гру. Обидві команди докладали усіх зусиль,щоб здобути перемогу. Футболісти з Ярмолинців продемонстрували високий та якісний рівень гри, відмінно захищаючи честь своєї парафії. «Сіон» також якісно захищав свої ворота та не втрачав можливості забити супротивникам гол. Вболівальники обох команд підтримували хлопців впродовж всієї гри і створювали веселу та дружню атмосферу на полі. Завдяки важким зусиллям футболістів клуб «Сіон» здобув перемогу з рахунком 8:3. Голами відзначились: Теклюк Вадим, Константінов Микола, Гранатюк Вадим,Карвацький Юрій та Мандзій Роман. Матч завершився дружніми обіймами команд та щирими привітаннями.

Друга гра відбулась з Вищою Духовною Семінарією. Команда з ВДС одразу продемонструвала неймовірну техніку володіння м’ячем,задаючи швидкий та інтенсивний темп гри. Це був дійсно емоційний та вражаючий матч. «Сіон» гідно виглядав на полі поруч з такими досвідченими суперниками та реалізовував усі гольові моменти. Капітан «Сіону» Теклюк Вадим відкрив рахунок,першим забивши гол. Капітан команди ВДС Константінов Петро у відповідь забив два м’ячи гравцям «Сіону». Другим ударом у ворота супротивників відзначився Константінов Микола. Матч закінчився нічиєю 2:2.

Ще раз вітаємо парафіяльну футбольну команду «Сіон» з річницею! Бажаємо нових успіхів,перемог та наснаги! Щиро дякуємо футбольним командам,які брали участь у матчах,вболівальникам,які завжди підтримують гравців та організаторам цього футбольного свята,які дають нам можливість прославляти Господа нашого через спортивні ігри.

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *