“Діти Царя”, відпочинок в Сонячній Долині (галерея)

"Діти Царя", відпочинок в Сонячній Долині

А Він каже їм: «Ви підіть самі в пустинне місце та відпочиньте трохи!» (Мк 6,31)
Не даремно Церква дала нам саме ці слова на день нашого відпочинку з «Дітьми Царя»! Адже ці діточки багато працювали, старались, нервувались, переборювали себе та свої страхи, відкривали для себе щось нове і відкривали себе на інших, переживали і допомагали один одному, а найголовніше – не здавались! А кожна праця і старання мають бути винагороджені, тому настав день «нагороди».

Довга дорога, цікаві розмови, сміх, пісні – і ось ми на «Сонячній долині». Катання на сноутюбах – це насправді весело, швидко і незабутньо. Дві години промайнули як одна мить, і настав час їхати назад….але ще не додому) Наступною зупинкою нашої подорожі був Кам’янець-Подільський. Після смачного обіду ми вирушили на екскурсію по місту, яку чудово провів о. Микола. Стара фортеця, Вірменська площа, ратуша, монастир кармелітів і, звичайно ж, серце нашої дієцезії – Катедральний костел святих Апостолів Петра і Павла! Зважаючи на те, що діти майже два місяці готувались до концерту колядок, ми вирішили не втратити нагоди і заколядувати єпископу-ординарію нашої дієцезії Леону Дубравському, який люб‘язно нас прийняв, благословив, і за колядки пригостив шоколадками)

І на завершення нашої поїздки ми мали змогу подякувати Богові за Його дари, опіку, цей чудовий час і один за одного під час Святої Меси! Настав час їхати додому. Дітки були втомлені, але неймовірно щасливі. Здається, що лише один день, а скільки вражень та емоцій!!! Найбільше, що тішить – це те, що ми були однією великою і щасливою командою! Діти ще краще здружились, допомагали і турбувались один за одного! Старші допомагали меншим, а менші тішились від уваги і любові старших! Власне це і було метою нашої поїздки – стати одним цілим. І, маємо надію, що нам це вдалося!
Отож, повні сил та енергії «Діти Царя» готові далі працювати і розвиватись на славу Божу!

Галерея

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *