ДЕНЬ СПІЛЬНОТИ РУХУ СВІТЛО-ЖИТТЯ (ДОМАШНЯ ЦЕРКВА)

У Хмельницькому районі (деканаті) налічується 20 кругів Домашньої Церкви, кожен з яких об’єднує в середньому 5 сімей. На зустрічі 17 листопада були присутні представники з Хмельницького, Шаровечки, Гвардійського, Мацьковець, Маниковець та гості зустрічі – представники Домашніх кругів з Хмільника. 

Тема зустрічі: «Христос і Церква: місія єднання». «Ми дуже радіємо з того, що до нашої зустрічі також долучились представники кругів Домашньої Церкви з інших районів. Це стало ще одним яскравим виразом єднання християн», – сказав модератор Хмельницького району Домашньої Церкви та настоятель парафії Христа Царя Всесвіту о. Анатолій Білоус.

Зустріч розпочали із роздумів над Святим Письмом. Катехиза, підготовлена о. Віктором Білоусом, була присвячена темі єдності людини з Богом, котру вона втратила через первородний гріх. Наслідки розірвання цієї єдності є і до сьогодні, але Ісус Христос передав Церкві місію єднання, котру вона здійснює через Таїнства (особливо через Сповідь), Слово Боже, навіть через ось такі зустрічі. Після цього учасники Дня спільноти мали нагоду поділитися свідченням того, як їхня спільнота служить у справі єдності. За словами учасників, їхнє свідчення життя є часто викликом для сьогоднішнього суспільства, тому що важко витримати єдність і нероздільність подружжя; попри спокуси світу залишатися вірним жінці, чоловіку, своїм дітям і добре виконувати свої обов’язки перед родиною.Після обіду о. Ярослав Ґонсьорек провів конференцію, на котрій звернув увагу на важливість відповідальності в подружньому житті. З’їзд завершився урочистою Службою Божою.

Карвацька Інна, наша парафіянка

Поширити:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *