ДІЄЦЕЗІАЛЬНІ СВЯЩЕНИКИ

Дієцезіальні священики, як і священики чернечих орденів чи згромаджень (Францисканців, Маріянів, Єзуїтів), являються служителями Католицької Церкви і виконують своє служіння в ім’я Ісуса Христа.
Під час дияконських свячень (після 7 річного курсу навчання і практики) священики складають обітницю целібату (безженства). Таке життя вони обирають свідомо і добровільно, керуючись словами Ісуса: "…бувають бо скопці, що самі себе оскопили задля Небесного Царства. Хто може збагнути, нехай збагне" (Мт 19,12). Також вони часто живуть самі – їх не зобов’язує спільнота. Звичайно ж, що основною характеристикою священиків (усіх) є прагнення більше любити Бога, служити Йому і людям, виконувати і шукати Його волю на протязі усього свого життя. Керує ними (священиками) дієцезіальний єпископ.

ДІЄЦЕЗІАЛЬНІ СВЯЩЕНИКИ
На нашій парафії дієцезіальні священики працюють з 1997 року. Починаючи з 1999 року до нас направляють священників із Вищої Духовної Семінарії Святого Духа що у м.Городку. Майже кожного року із цього чудового вищого навчального закладу приїздять на практику клерики. Уся парафіяльна спільнота пишається і молиться за наших хлопців-парафіян, що навчались і навчаються у семінарії Святого Духа.

© 2017 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua