Настоятель парафії Христа Царя Всесвіту

o Anatoliy

Народився 16 червня 1976 р. у с. Слобода-Мурафська, Шаргородського р-ну, Вінницької обл. Духовно формувався на парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, де був охрещений та отримав Миропомазання.

У 1993 р. отримав середню освіту у Клекотинській середній школі. Працював на Мурафському плодоконсервному заводі, слюсарем-налагоджувальником.

 З 1994 по 1996 р. проходив військову службу у Запоріжжі та Золочеві, отримав звання старшини та військову спеціальність майстра інженерно-технічних засобів. Повернувшись з військової служби, 23 вересня 1996р вступив до Городоцької семінарії. 2 червня 2001р. отримав свячення дияконату, а 25 червня 2004р - рукоположення в Кам’янець-Подільську дієцезію від єпископа-ординарія Леона Дубравського.

Працював на таких парафіях:

20 липня 2004р – 20 серпня 2004р – Парафія Найсвятішого Серця Ісуса, с. Маниківці – адміністратор.
30 серпня 2004 р. -18 липня 2006 р. – парафія Святої Трійці, м. Хмільник - вікарій.
19 липня 2006 р. – парафія Святої Трійці, м. Хмільник – настоятель.
Починаючи з 30 вересня 2012 р. - парафія Христа Царя Всесвіту – настоятель.

© 2017 Римсько-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за згодою власника.

Домен і хостинг надані domens.com.ua