XXVII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА
ОГОЛОШЕННЯ ПАРАФІЯЛЬНІ (14-21 жовтня):
Служба Божа у будні: 
7.30 (польською мовою), 8.00 (польською мовою), 19.00 (українською мовою)
НЕДІЛЯ:
8.00 (польською мовою)
10.00 (українською мовою- за участю дітей)
12.00 (українською мовою- Сума)
15.00 (українською мовою)
17.00 (українською мовою) 
18.00 (українською мовою) 

 Четвер (18 Жовтня) - Свято Св. Луки Євангелиста

• Дякуємо за прибирання в храмі спільноті молоді. За прибирання в храмі цього тижня відповідальна спільнота неокатехумекальної дороги.
• Дякуємо за пожертви для захисників України, і пам'ятаймо про молитву за мир в Україні.
• Запрошуємо на спільну молитву Розарія під час молебню у храмі кожного дня. Хто не зможе молитись у храмі заохочуємо молитись розарій у своїй родині та вчити своїх дітей.
• Запрошуємо бажаючих співати у хорі нашої парафії. Записатись потрібно у канцелярії. 
• 3 1 листопада починається спільна Служба Божа за померлих (григоріанська). Просимо записувати своїх померлих в канцелярії, за яких будемо молиться на протязі всього місяця листопада.
• Всіх лікарів та медичних працівників запрошуємо в найближчий четвер, 18 жовтня, на Біблійну Зустріч о 19:00, в каплиці сестер серцянок.
• 15 жовтня у понеділок в світі відзначається День Втраченої Дитини. Цього дня у нашій парафії Христа Царя буде організована спеціальна зустріч та молитва на яку запрошуємо всіх батьків, які втратили дитину через смерть у лоні матері, викидень, мертвонародження ... їх близьких та друзів... Цього дня батьки і рідні мають змогу згадати про своїх дітей, про яких часто знають тільки вони, виразити їм свою любов. Початок о 18:30 - розарій у намірах померлих батьків та їх дітей із запаленими свічками пам'яті, Служба Божа і конференція.

Запрошуємо молодих людей віком від 17 до 35 років на новорічну зустріч Тезе до Мадриду (Іспанія) з 25.12.2018 по 05.01.2019 року.

Маршрут: Хмельнинький-Венеція-Марсель-Барселона-Мадрид-Париж- Кьольн-Дрезден-Хмельницький. Вартість поїздки 300 Євро+200 гривень. У вартість входить переїзд комфортабельним автобусом, реєстраційний внесок Тезе, ночівля у готелях (2 ночі), медичне страхування. За детальною інформацією звертатися о. Микола Лучинський 0966767279

Проводиться збір коштів на монітори для хворих дітей від народження до 28 днів для Львівської обласної лікарні «Охмадит». Пожертву можна скласти при виході з храму. Дякуємо!

 

ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ МОЛИТВИ ТА ПОЖЕРТВУВАННЯ НА ПОТРЕБИ ХРАМУ!

© 2017 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua