"І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям" Йн 10, 7

ОГОЛОШЕННЯ ПАРАФІЯЛЬНІ НА IV НЕДІЛЮ ВЕЛИКОДНЯ (22-28 квітня):

Служба Божа у будні: 7.30, 8.00, 19.00
Неділя: 
8.00 (польською мовою)
10.00 (українською мовою- за участю дітей)
12.00 (українською мовою- Сума)
15.00 (українською мовою)
17.00 (українською мовою)
19.00 (українською мовою)

*На протязі п'яти неділь будемо проводити Євангелізацію в нашому місті.Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цій Євангелізації. Євангелізація відбувається кожної неділі на 15 год біля Дитячого світу.
*Запрошуємо на катехези неокатехуменальної дороги всіх дорослих, молодь та всіх бажаючих.Катехези відбуваються кожного вівторка та четверга о 20.00 год
*Дякуємо за прибирання храму всім колам Святого Розарію а саме коло Матері Божої Непорочного Зачаття (відповідальна Сторожук Галина), Матері Божої Громничної, Матері Божої Ченстоховської, Архангела Гавриїла.За прибирання в храмі цього тижня відповідальні Кола Святого Розарію, коло св.Терези від Дитятка Ісус, Пресвятої Трійці, Матері Божої Неустанної Допомоги, Матері Божої Святого Скапулярію.
*З 21 травня розпочинаємо григорянську Святу Літургію за померлих, можна записати своїх померлих в канцелярії за кого будемо молитися на протязі цілого місяця.

Всіх лікарів та медичних працівників запрошуємо у найближчу середу, 25 квітня, на адорацію Пресвятих Дарів о 19.00 год, в каплиці сестер серцянок. Для бажаючих - на 40 хвилин раніше (18:20)-є можливість скористатися сповіддю або духовною розмовою.
Щиро запрошуємо!

ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ МОЛИТВИ ТА ПОЖЕРТВУВАННЯ 
НА ПОТРЕБИ ХРАМУ!

© 2017 Римсько-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за згодою власника.

Домен і хостинг надані domens.com.ua