Previous Next

VIII Міжнародна Конвенція Лицарів Колумба

18-19 травня 2018 року в м.Катовіце (Польща) проходила VIII Міжнародна Конвенція Лицарів Колумба, де взяли участь делегати з Польщі, України, Литви та США. В цілому на зустрічі були присутні близько 300 чоловіків з дружинами.

Україну представляли: Архієпископ– митрополит Львівський Мечислав Мокшицький та наші парафіяни брати з ради Святого Шарбеля Валентин Войцеховський з дружиною Юлією та Павло Андрущишин, їм товаришував брат з Золочева з своєю дружиною.
Святкову службу очолив Архієпископ Вацлав Депо, де заохочував в своїй промові про справжне проголошення Христового Євангелія. «Європа,і світ потребують нової євангелізації», - сказав він. А також підкреслив: « Перш за все, треба жити словами Євангелія - Завдання нової євангелізації полягає не стільки в проголошенні змісту Євангелія але в тому що ми повинні проголошувати себе свідками Ісуса Воскреслого».

Під час Конвенції відбувся підсумок року різних рад та нагородження за їхню працю, а також пройшли вибори на станові посади.

© 2017 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua