Папа слухає молодь: онлайн-анкета українською мовою

Католицькі Комісії душпастирства молоді в Україні (РКЦ та УГКЦ) пропонують онлайн-анкету українською мовою для молоді у віці 16-29 років. Опитування послужать для підготовки XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання» пройде в Римі в жовтні 2018 року. Анкету української мовою можна заповнити тут. Анкета буде доступна до 30 листопада, а пізніше її результати надійдуть до Секретаріату Синоду.

Ця ініціатива, — розповідає о. Міхал Воцал з Комісії душпастирства молоді, — є шансом для наших Церков служити молоді ще краще. До заповнення анкети запрошується кожна молода людина, навіть якщо вона не є католиком або християнином. Папа бажає, щоб їх голоси дійшли до вух та сердець пастирів. Він хоче, щоби молодь зрозуміла, що Церква прагне в них бачити протагоністів». У першій частині опитувальника містяться обов’язкові запитання, що стосуються життєвої ситуації: освіта, цивільний стан, кількість дітей та незалежність від батьків. Частина друга під назвою «Як бачиш себе та навколишній світ?» стосується самооцінки того, хто заповнює анкету. В цій частині містяться питання про те, яке місце в ієрархії цінностей посідають такі поняття як родина, самореалізація в роботі та досягнення соціального становища, ступінь довіри до різних установ: уряду, школи, поліції або Католицької Церкви.

У третій частині — «Мій життєвий вибір» респондентів просять відповісти на такі питання: найкращий вік, щоби покинути батьківський дім, або народження своєї першої дитини, та скільки дітей Ви плануєте мати. Також там містяться запитання, що стосуються участі в політичному, соціальному та професійному житті.

Наступна частина анкети, що має назву «Релігія, віра та Церква», торкається того, як часто респонденти приймають участь у релігійних практиках, та яке місце займає релігія в ієрархії цінностей. Автори анкети запитують також ким для респондентів є Ісус та які, на їх думку, важливі завдання, що стоять перед Католицькою Церквою. Останні дві частини анкети запитують про присутність молоді в цифровому світі та дають можливість завдяки відкритим питанням поділитися своїм досвідом віри та баченням Церкви.

Джерело: CREDO: http://credo.pro/2017/08/187965

© 2017 Римо-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за умови посилання на джерело.

Домен і хостинг надані domens.com.ua