XIII Неділя Звичайна, Парафіальні Оголошення

"Ти Христос (Помазаник) Божий"

(Лука 9:20)

Служба Божа у будні: 730 800 1900

В понеділок, 3 липня вечірня о 18:00

        Неділя:

o   800 (польською мовою)

o   1000 (українською мовою - з участю дітей)

o   1200 (українською мовою - Сума)

o   1500 (українською мовою)

o   1700 (українською мовою)

o    1900 (українською мовою)

Понеділок, 3 липня

Свято Святого Томи Апостола
Свята Літургія цього дня з Родиною Радіо Марія о 18:00

Цього дня річниця Інгресу (Урочистий вступ на єпископську катерду) Ординарія Кам'янець-Подільської Дієцезії Леона Дубравського. Після Причастя на Службі Божій заспіваємо гімн "Тебе Боже Славимо". Просимо також про молитву в намірах єпископа.

Четвер, 6 липня

Матері Божої Летичівської - Свято

11:00 - Урочиста Відпустова Служба Божа в Санктуарії в Летичеві

Запрошуємо на нічне чування в намірах руху "Євангелія Життя" в Санктуарії в Летичеві з 5 на 6 липня (Виїзд до Летичева від нашого храму в 9:00)

П'ятниця, 7 липня

Перша П'ятниця місяця
18:00 - Адорація Пресвятих Дарів

18:30 - Молебен Першої П'ятниці

Неділя, 9 липня

Перша неділя місяця

Преміційна Літургія о. Миколи Бистрицького о 10:00

  • Запрошуємо до більшої молитви в намірах припинення війни на сході нашої Батьківщини. Просимо про молитву не тільки в храмі але також в наших сім’ях та родинах.
  • Дякуємо за прибирання храму спілці поляків при парафії Христа Царя Всесвіту, Хмельницькому міському осередку поляків. За прибирання в храмі цього тижня відповідальна Домашня Церква.
  • 6 липня - Свято Матері Божої Летичівської, 1:00 - Урочиста Відпустова Служба в Сунктуарії в Летичеві. Хто би хотів поїхати просимо записатися в канцелярії, щоб замовити автобус.
  • Ті, хто записався на паломництво до Святої Землі, просимо внести якусь частину коштів для бронювання білетів на літак та на проживання якнайшвидше, дякуємо тим, хто це вже зробив.
  • Запрошуємо на ОАЗУ в Зарічани дітей з 7 по 9 клас, тих, хто ходив на катехизу. Кошт Оази 450 грн. плюс дорога.
  • Запрошуємо дітей на літню школу польської мови, як було в минулому році. Дітей можна записувати в парафіальній канцелярії.
  • З ініціативи Лицарів Колумба продовжуємо ремонтні роботи в нашій парафії. Потрібно закінчити фарбування нашого костелу та закінчити ангар на різні господарські матеріали, а як завжди коштів не вистачає, тому просимо про підтримку цих робітв нашій парафії.
    Лицарі Колумба будуть стояти при виході з храму, де можна буде скласти свої пожертви на ці ремонтні та будівельні роботи. Всім офіродавцям складаємо сердечну подяку.

ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА ВАШІ МОЛИТВИ

ТА ПОЖЕРТВУВАННЯ НА ПОТРЕБИ ХРАМУ

© 2017 Римсько-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за згодою власника.

Домен і хостинг надані domens.com.ua