«Я скакав, як маленьке дитятко, як Цар Давид, коли почув цю звістку», — так єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський прокоментував CREDO новину про те, що українці матимуть вихідний 25 грудня.

КОМЮНІКЕ КОМІСІЇ У СПРАВАХ ДУШПАСТИРСТВА РОДИН

Про небезпеку участі в святкуванні так званого «Геловіну»

     Дорогі Брати і Сестри!

   Через декілька днів Католицька Церква святкуватиме урочистість «Усіх Святих» (1 листопада), а також особливо буде молитися за померлих у День спомину усіх вірних померлих (2 листопада).

Католицькі Комісії душпастирства молоді в Україні (РКЦ та УГКЦ) пропонують онлайн-анкету українською мовою для молоді у віці 16-29 років. Опитування послужать для підготовки XV Синоду Єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання» пройде в Римі в жовтні 2018 року. Анкету української мовою можна заповнити тут. Анкета буде доступна до 30 листопада, а пізніше її результати надійдуть до Секретаріату Синоду.

16 жовтня 2017 року минає вже 39‑та річниця обрання кардинала Кароля Войтили на Єпископа Рима.

Сьогодні згадуємо деякі дані, думки та цікаві моменти стосовно цієї історичної події.

    Знаменними — з перспективи майбутніх подій — звучать слова, які кардинал Войтила промовив 11 жовтня 1978 року в Маріацькій базиліці у Кракові під час Святої Меси за померлого папу Йоана Павла І: «Державні діячі, очільники держав говорять про те, що він започаткував новий стиль правління на Апостольському Престолі. Стиль цей був сповнений величезної простоти, сповнений величезної скромності, сповнений гігантської поваги до людини».

Напевно ти, читачу, чув багато разів, як твої знайомі чи друзі розповідали про участь в адорації. Так проведений час приносить лише духовну користь. Однак, може, ти не знаєш, про що йдеться, і ніколи не був на адорації. Багато людей із різних причин ніколи не мали змоги брати участь у спогляданні. Цей текст звернений власне до них.

Сторінка 1 із 5

© 2017 Римсько-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за згодою власника.

Домен і хостинг надані domens.com.ua