ДОМАШНЯ ЦЕРКВА

ДОМАШНЯ ЦЕРКВА

Україні Рух Світло-Життя (більше відомий як Домашня Церква) найбільш поширений в родинних спільнотах з 1992 року.

Домашня ЦеркваМета руху: справжнє християнство всієї сім’ї, спільне прямування до святості, створення справжніх Божих сімей, люблячих і щасливих. Аби прямувати до цієї мети, рух виробив основні умови (підстави): щоденна особиста молитва, поєднана з читанням Святого Письма, приділити увагу подружній молитві, як спільному ставанню перед Богом, щоденна молитва родини як спільноти, один раз на місяць маємо проводити подружній діалог.

Але дивлячись на рух у теперішньому часі, можна із впевненістю сказати, що єдиною справжньою метою і мотивом включення у Домашню Церкву є прагнення глибшого пізнання Бога, зміцнення любові до Нього, кращого служіння Йому!

Для взаємної підтримки і творення спільноти пари щомісяця зустрічаються у подружніх колах, які складаються з 5 - 7 пар. Зустрічі проходять удома у членів кола. Домашня ЦеркваСвічка, як символ присутності Святого Духа, щомісяця переходить від родини до родини, де зустрічаються сім`ї. Програма зустрічей розрахована на декілька років, тож подружжя проходять її разом, відповідаючи одне за одного. Члени кіл з часом настільки зближуються, що стають, як одна родина.

Сімейні круги на нашій парафії існують від самого її заснування, тобто майже 20 років. Наразі існує три кола. Всіх зацікавлених просимо звертатися до настоятеля нашої парафії о.Петра. Для отримання більш глибшої інформації про Рух Світло-Життя просимо відвідати сайт цього згромадження.

Date

31 березня 2017

Tags

Спільноти парафії
© 2017 Римсько-Католицька парафія Христа - Царя Всесвіту. Передрук, так само як і використання матеріалів з даного сайту, дозволено тільки за згодою власника.

Домен і хостинг надані domens.com.ua